WatchGuard Firewall Proje Satış Destek, Kurulum ve Servis Hizmetleri

Watchguard 1996 yılından bu yana en güncel teknolojileri kullanarak her ölçekteki kuruluşa ağ teknolojileri güvenlik çözümleri sunmaktadır. Watchguard, paket filtreleme proxy teknolojisi üzerinde güçlü bir güvenlik sağlamaktadır. Web bloklama, url filtreleme, casus yazılımları algılayarak durdurma, antivirüs, atakları anında engelleme gibi özellikleri ile kapsamlı bir güvenlik sağlamaktadır.

2009 yılından bu yana bilişim ve network teknolojileri alanlarında proje desteği ve servis çözümleri sağlayan firmamız İzmir’de profesyonel bilgi işlem çözümleri sağlamaktadır. NetWall markamız altında firewall ve network teknolojiler hizmetlerimizi topladık. İzmir bayisi olarak da Watchguard firewall ürünleri için proje satış desteği, servis ve destek çözümleri sağlamaktayız. Watchguard firewall ürünleri ile ilgili yeni alım, yıllık lisanslama ve servis desteği gibi konularda firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Watchguard firewall ürünleri konusunda öncelikli olarak ihtiyaçlarınızı belirler ve buna uygun ürün seçimini yaptıktan sonra konumlandırma/kurulum işlemlerini gerçekleştirebiliriz. Ağ teknolojileri güvenliği konusunda, güvenilirliği dünya genelinde kanıtlanmış ürün ailesinden uygun seçimi yapabilmeniz ve fiyatlandırmadan kurulum sürecine kadar eksiksiz destek çözümü sağlıyoruz.

Yeni kurulum, Active Directory authentication gibi tüm konularda firmamızdan destek alabilirsiniz. Network güvenliği, web erişim yönetimi, raporlama gibi konularda global bir marka ile ilerlemek isterseniz Watchguard doğru bir seçim olacaktır. İzmir’de bulunan firmamız Watchguard İzmir bayisi olarak destek vermektedir.

Daha detaylı içerik için resmi web sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir