İşyerinde İnternet Erişimi Kısıtlama, Düzenleme ve Raporlama

Öncelikle bu yeni yazımız vasıtasıyla firmamıza ve markamıza ilgi göstererek web sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkürler.

Bilindiği gibi internet artık hepimizin iş ve özel hayatı için vazgeçilmez bir noktada. Neredeyse her işimizi artık internet üzerinden yürütebilir durumdayız. Dolayısı ile iş operasyonlarımız için çalışanlarımıza, kullanıcılarımıza internet imkanı sağlamamak gibi bir seçeneğimiz yok. Ancak internet üzerinde iş harici yapılan her türlü özel işlemler iş zaman olarak iş gücü kaybına neden olmaktadır.

NetWall Network Güvenlik sistemi çözümümüz ile işyerinizde, çalışanlarınıza kullanıma açtığınız internetin tüm yönetimi elinizde olur. Web erişim filtrlemesi servisi ile her kullanıcının veya tanımlanacak olan her kullanıcı grubunun web erişimleri düzenlenebilir. Tüm internet erişimi engellenerek sadece iş amaçlı belirlenen web içeriğine erişim izni verilebilir veya sadece belirlenen web içeriğine erişim kısıtlaması getirilebilir. Bu içerik sosyal medya olabilir, torrent yazılımları ile internet üzerinden veri indirme engellemesi olabilir.

Web erişim kısıtlaması servisinin bir diğer özelliği de tanımlanan kuralların belirli zaman dilimleri içinde uygulanmasını sağlayabiliyor olmasıdır. Örneğin öğlen saatlerinde 12.00 – 13.00 saatleri arasında tüm internet erişimi serbest olsun diyebilirsiniz.

Aynı zamanda iş yerinizden yapılan tüm internet erişimlerinin günlük, haftalık veya aylık raporlamasını da yapabilirsiniz.

NetWall ağ yönetim çözümümüzü 30 gün boyunca test edip denemeniz için ücretsiz kurulum yapabiliriz. Bu süre içinde sistemi test ederek nasıl çalıştığını tam olarak deneyim etme şansınız olacaktır.

Daha detaylı bilgi ve ücretsiz demo kurulum talepleriniz için iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir