Firewall (Güvenlik Duvarı) HotSpot Sistemleri Kiralama Çözümleri NetWall’da

Öncelikle bu yazımız aracılığı ile firmamızın web sitesine ilgi gösterip ziyaret ettiğiniz için çok teşekkürler. NetWall Network Güvenlik Sistemleri olarak, network yönetimi, internet erişiminizin yönetimi, loglanması ve raporlaması gibi teknik konularda çözüm odaklı bir anlayış ile ilerlediğimizi göstermek istiyoruz. Bu nedenle firewall kiralama hizmetimizi de çözümlerimi arasına eklemiş bulunuyoruz.

Firewall kiralama hizmetimiz sayesinde, donanım ve yazılıma yatırım yapmadan anahtar teslim bir çözüme sahip olabilirsiniz. Firewall kiralama hizmetimiz sayesinde firewall kullanımı ve aynı zamanda sistemin destek hizmetlerini de içeren komple bir çözüm elde etmiş olursunuz.

Firewall kiralama hizmetimizi 24 ve 36 aylık sözleşme seçenekleriyle sunuyoruz. Öncelikle işinize göre tam olarak uygun çözümü sağlayacak model seçimi yapılıyor ve size özel hazırladığımız fiyat teklifimizi sunuyoruz. Firewall kiralama hizmetimizde, yapılan sözleşme ile birlikte donanım ve yazılım kurulumu ücretsiz olarak yapılıyor. Satın alma seçeneğinde olduğu gibi kiralama anlaşması yapmadan önce yine sistemimizi test edebilirsiniz. Satın alma öncesi demo hizmetimizle sahip olma risklerini ortadan kaldırdığımız gibi aynı hizmetimizi kiralama seçeneğimiz için de sunuyoruz.

Firewall kiralama hizmetimizin içerisinde, yaşanabilecek teknik sorunlar, servis destek ihtiyaçları için ayrıca bir bütçe ayırmanız gerekmez. Başka bir bakım anlaşması yapmanıza da gerek kalmamaktadır. Firewall kiralama çözümümüz için daha detaylı bilgi almak için bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz. Gerekli bilgileri, fiyat teklifimizi ve diğer detayları size aktarmaktan memnuniyet duyacağız.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir