Network ve Sistem Çözümlerimiz

Network ve Kurumsal Veri Güvenliği

NetWall ile temelde bir network güvenlik duvarı (firewall) çözümü sunuyoruz. NetWall, internet ortamına açılan iş ağınızı, tehditlere ve saldırılara karşı koruma altına almaktadır. Ağınızın tüm trafiği NetWall ile güvenlik duvarı ile yönetilebilir olmaktadır.

5651 Sayılı Kanuna Yönelik Kayıt Çözümü

NetWall güvenlik duvarı çözümümüz, herhangi bir ek donanıma ihtiyaç duymadan, 5651 sayılı kanun gereksinimlerine uygun bir şekilde kayıt tutulmasını sağlamaktadır. 5651 sayılı kanun hakkındaki detaylı bilgilere 5651 Sayılı Kanun Hakkında Bilgilendirme yazımızdan ulaşabilirsiniz.

HotSpot Kimlik Numarası & Sms Doğrulama Çözümü

HotSpot, kimlik numarası ve sms doğrulama servisi NetWall ile birlikte gelir. İş ağınıza internet erişimi için aktılan misafirlerinizin T.C kimlik numarası veya sms ile kimlikleri onaylandıktan sonra internete erişimleri sağlanır. Erişim sağlandıktan sonra tüm erişim kayıtları bu bilgilerin üzerinden tutulmaktadır. Özellikle oteller, kafeler, restoranlar gibi halka açık ortak internet erişimi sağlayan firmaların mutlaka kullanması gereken bir servistir.

İnternet Erişim Yönetimi & Kısıtlama

Kurumunuzun internet erişimini yönetmek için NetWall eksiksiz bir çözüm sağlayacaktır. NetWall ile kullanıcı veya kullanıcı grupları bazlı web erişimi engelleme, kısıtlı erişim verme, ya da belirlenen kurallar dahilinde internet erişim yönetimi yapılabilmektedir. Web erişim yönetimi kesinlikle iş gücü kayıplarının önüne geçmektedir. Aynı zamanda internetin yalnızca iş amaçlı kullanılmasını da sağlaması, bant genişliği tasarrufu ve internet bağlantısının stabilitesini de sağlamaktadır.

İnternet (Web) Erişimi Raporlama

NetWall, kurumunuzdaki kullanılan internet trafiğinin tam olarak raporlanmasını sağlar. Gerçek zamanlı trafik izlemesi yapılabildiği gibi, geriye dönük tarih-saat bazlı web erişimi kayıtlarının raporlarını sunar.

Kablosuz Network Kurulum ve Servis Hizmetleri

Firmamız, profesyonel kablosuz network sistemleri projelendirme, kurulum ve servis hizmetleri sağlamaktadır.

Yapısal Network Kablolama, Altyapı ve Sistem Odası Kurulum Hizmetleri

Network konusunda firmamızdan her türlü desteği alabilirsiniz. Yapısal kablolama, network sistemleri projelendirme ve kurulum hizmetleri sağlamaktayız. Aynı zamanda sistem odası kurulum ve network sistemleri teknik servis hizmetleri de sağlamaktayız.

Bize Ulaşmanızı Heyecanla Bekliyoruz

NetWall sistemimizi demo olarak kuruyor ve öncelikle deneyim etmenizi sağlıyoruz.

Kurumunuza özel geliştireceğimiz çalışma ve demo kurulumu için bize lütfen iletişim bölümünden bize ulaşınız.

7/24 DESTEK HİZMETLERİ

NetWall firewall çözümümüz için 7/24 eksiksiz destek ve servis hizmeti sunuyoruz.

DONANIM DEĞİŞİM GARANTİSİ

İşinizin hiç durmaması en büyük başarımız. Birebir donanım değişim garantisi sağlıyoruz.

NetWall %100 Yerli Sermaye

NetWall tamamen Türk elektronik ve yazılım mühendisleri tarafından özelleştirilmiş eksiksiz bir network güvenlik duvarıdır.

Ücretsiz 30 Gün Demo İmkanı

Demo kurulumu için firmamızdan talepte bulunmanız halinde demo kurulumu yapabiliyoruz. 30 gün boyunca deneme yaptıktan sonra karar verebilirsiniz.

Kiralama Yöntemi

Kiralama yöntemiyle de NetWall çözümümüzü kullanmaya başlayabilirsiniz. Yerinde servis ve güncelleme bedelleri dahil olmak üzere yapılan sözleşme ile donanım yatırımı yapmadan NetWall kullanımına başlayabilirsiniz.

7/24 Destek Hizmetleri

İnternet ve network bağlantılarınızın işinizin kan damarları olduğunuzu biliyoruz. İşinizin hiç bir şekilde kesintiye uğramaması için 7/24 destek hizmetlerimizi NetWall çözümümüz ile birlikte sunuyoruz.

NetWall satın aldığınızda kurulum ve ilk yıl için destek hizmetimiz için ek bir ücretlendirme yoktur. Yıl bitiminde dilerseniz yıllık destek hizmeti almaya devam edebilirsiniz.

Not: İzmir il dışı kurulum ve yerinde servis hizmetlerimiz için lütfen ayrıca fiyat teklifi alınız.