NetWall Network Güvenlik Sistemleri Blog Sayfamız Hakkında

NetWall Network Güvenlik Sistemleri ile 2009 yılından bu yana sağladığımız profesyonel bilgi işlem çözümleri ve bilişim hizmetlerimize yeni bir yol daha ekledik. Asıl hedefimiz her zaman müşterilerimizin teknolojiden her zaman en üst düzeyde fayda sağlaması için çalışmak.

Müşterilerimiz, teknolojinin ve güncel bilgi işlem çözümlerinin tüm gücünü yanlarına alarak asıl işlerine odaklanmalarını sağlamak en büyük mutluluğumuz. Network sistemleri de bilişim sistemlerimizin can damarı olduğundan bu alandaki çözümlerimizi de müşterilerimize ekonomik fiyatlarla ulaştırma gayreti içerisine girdik.

Network ve bilgi işlem altyapınızın baştan kurulumu ve revizesi, internet ortamı ile kurumsal iş ağınızın arasındaki güvenliğin sağlanması gibi hizmetleri sağlayabiliyoruz.

Bu alandaki hizmetlerimiz için oluşturduğumuz markamız NetWall markamıza ait web sitemiz www.netwall.com.tr üzerinde blog sayfamız her zaman güncel kalacak. Sektörümüz ile ilgili bilgileri, yenilikleri, hizmetlerimizin ve çözümlerimizin detaylarını, düzenleyeceğimiz kampanyaları her zaman blog sayfamızdan paylaşıyor olacağız. Blog sayfamızın aynı zamanda teknik yardım bölümleri de olacak. Destek almak istediğiniz konularda yardım sağlayacak içeriklere de yer vereceğiz.

NetWall bizi gerçekten çok heyecanlandıran bir proje. Firewall, hotspot, 5651 sayılı kanuna uygun log tutma servisleri ile yerli ve ekonomik bir çözüm sunuyor olmaktan çok mutluyuz. Oteller, kafe ve restoranlar, kurumsal işletmeler ve fabrikalar, küçük ölçekli işletmelere uçtan uca güvenli internet ve erişim yönetimi servislerinin yanında, müşteri odaklı çözüm anlayışımız, hızlı ve kaliteli hizmet sağlama gayretimizi gördüğünüzde bizimle çalışmaktan memnuniyet duyacağınıza inanıyoruz.

Bizi web sitemizin blog sayfasından ve sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

twitter.com/NetWall_TR

facebook.com/netwall.tr/

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir